am inceput si eu sa ma uit la grey's anatomy, doar trebuie sa ma pregatesc pentru facultate . foarte tare serialu, insa nu-mi plac acele relatii complicate intre personaje, in rest the medical stuff in awesome. de abia astept sa vad daca chiar asa e si in realitate .