Single post: Anunturi banari/infractiuni/etc
-
Admin

Originally Posted by
Walkman
Din cate am auzit, s-a jucat Mafia II de pe trackere

As he says... Eu asta n-am inteles-o niciodata. Daca tot stii ca il joci piratat... de ce te mai si lauzi cu asta ? Si culmea e ca spunea (can't prove that) ca are comanda la Gameshop. Era asa greu sa mai reziste cateva zile ? Ma depaseste...