Single post: Anunturi banari/infractiuni/etc
-
Senior Member

Originally Posted by
MonkY
As he says... Eu asta n-am inteles-o niciodata. Daca tot stii ca il joci piratat... de ce te mai si lauzi cu asta ? Si culmea e ca spunea (can't prove that) ca are comanda la Gameshop. Era asa greu sa mai reziste cateva zile ? Ma depaseste...
OK, am inteles. Nu-i treaba mea, dar mi se pare un pic cam exagerata pedeapsa. Si va si spun de ce - sunt unii la publicitate care vand xbox-uri 360 modate + bonusuri. Cred ca e la mintea cocosului ce bonusuri, culmea unii si zic in ce consta bonusurile. Si nu primesc ban - mi se pare MULT mai grava chestia asta. In fine, nu-i treaba mea, eram doar curios, multumesc pentru explicatie.