l am terminat de 3 orilogic nu? : )) si am terminat si 2-ul. de doua ori. si cel de pe psp. de 5 sau 6 ori nu mai stiu
---------- Post added 29-08-2010 at 12:43 PM ----------
pentru jocuri ca gow am cumparat playstationbine ca.. am avut si consola din "dark side of te force" dar nu prea mi a placut

logic nu? : )) si am terminat si 2-ul. de doua ori. si cel de pe psp. de 5 sau 6 ori nu mai stiu
bine ca.. am avut si consola din "dark side of te force" dar nu prea mi a placut
Reply With Quote