cam atat pe ziua de azi
cumparat din tara la 150
nu va luati de mine pt chestia aia din colt
nu prea ma stiu la pc ,si poza era un pic cam mare
iam dat la modu clasic
cam atat pe ziua de azi
cumparat din tara la 150
nu va luati de mine pt chestia aia din colt
nu prea ma stiu la pc ,si poza era un pic cam mare
iam dat la modu clasic