Quote Originally Posted by Uziwood View Post
Daca as fi vrut neaparat iphone mi-as fi luat, cand a aparut mi s-a parut interesant, acum s-a dus tot hype-ul si mi-am dat seama ca nu e decat un ipod cu cartela sim. Si cum n-am fost niciodata adeptul ipodurilor, preferand mp3-urile normale, iphone nu imi place deloc, la fel cum nu imi place nici Prada, nici Armani ala de nu stiu cate sute de euro.
uite de aici vine concluzia mea ca tu te iei dupa poze. Ma refeream la Armani si Prada. In general mi-a cam sarit mustarul sa zic asa pentru ca ai pus Iphone la un loc cu celelalte doua si nu pentru ca vai vezi doamne venerez eu iphone-ul.
Personal nici mie nu-mi place si chiar am zis ca eu am asteptari de la Xperia nu de la iPhone.

In ce priveste aplicatiile de iphone, nu exista momentan. Dar stim cel putin ca e o platforma care promite multe. Insa daca ai fi un pic documentat ai sti ca platforma era oarecum "locked" in ceea ce priveste aplicatiile, adica Apple nu a facut SDK-ul public si a cerut foarte multi bani pe el astfel incat nu oricine poate sa vina sa faca aplicatii pe platforma lor. Pe de o parte au dreptate pentru ca astfel ei asigura un control al calitatii si un mers fluent al telefonului ( ca deh daca n-are ce sa incarce) dar pe de alta parte au gresit si abia acum se indreapta. E pe drumul cel bun.

Nu m-am uitat la varsta ta pana dupa ce am scris, pentru ca mi-am dat seama ca doar prin indiferenta ai putea sa pui Armani si Prada in aceeasi categorie cu iphone.
Cei ca tine i-au adus un renume prost telefonului...