legat de episoadele noi aparute, cateva pareri

boardwalk empire : GENIAL ! Steve Buscemi chiar stie sa joace si faptul ca sezonul 2 deja a fost confirmat poate spune destule. Oricum scenariul scris de Martin Scorsese si producatorul este cel al Sopranos cred ca spune si mai multe. MERITA !

hawai five-o : acest pilot este ce a fost filmul A-Team pentru serialul A-Team, adica o gura de aer proaspat si buna. Foarte foarte foarte tare. Avand in vedere ca e facut de CBS si primeste o gramada de critici bune, sunt sigur ca o sa aibe pe putin 3 sezoane

the event : e cam meh, nu am inteles in mare mai nimic, profita de faptul ca nu mai e LOST liderul de mister. o sa ma mai uit ca idee sa vedem daca se leaga ceva.


cam atat din noile episoade aparute. boardwalk empire si hawai five-o chiar merita