Sincer, eu am comandat initial cate unul din fiecare... si de PSP, si de PS3, si de XBOX360, chiar si de NINTENDO DS, in ideea ca dau premii. Dupa care, am comandat mai multe bucati din cele de top, dupa ce DjMo m-a "asigurat" ca i-au spus la telefon ca sunt pe stoc. Pot sa spun ca nu este nici macar UNUL din jocuri... asa ca sa fim seriosi...

P.S. Sa nu mai spun ca desi am facut 3 comenzi, am sunat eu de 4-5 ori... de fiecare data mi s-a spus ca voi fi sunat inapoi. But that never happened. Fiecare intelege ce doreste de-aici.

P.P.S. Sa fiti atenti, pentru ca le veti vedea in curand aceleasi jocuri pe site, insa la preturile REALE. And then you can bow to me