Ma scuzati, dar eu acum am "revazut" fraza aceasta si am simtit nevoia sa raspund:
Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
Si pe aici s-a intamplat ceva: h0stile nu prea se mai baga in seama, Bobby a cam disparut, MonkY nu ne mai viziteaza, pe rodarkone nu l-am mai zarit demult, etc...!
h0stile este un consolist mare si un om bun. Este un jurnalist in ale gamingului aproape desavarsit. Insa din pacate are si el timpul in pioneze exact ca si majoritatea dintre noi. 2 job-uri isi spun cuvantul, iar timpul liber ramas e greu de dramuit. Chiar si de la inceput, desi nu se vedea, h0stile era in spatele stirilor lui Bobby, avand acces la comunicatele pentru presa de specialitate. Eu cred ca h0stile va fi mereu cu noi, atat cat ii permite timpul. Pacat ca nu mai vine pe la intalnirile forumiste... i se simte lipsa. Dar, in timp bucurosi le-om duce toate.

Bobby intr-adevar a disparut. Insa imi place sa cred ca nu de tot. Este totusi un pusti mic cu vise poate prea mari. Insa cred ca intre a deveni un newswriter mare, un nume printre consolisti... si a avea un salariu bun si bursa la facultate... well, cred ca a ales calea mai buna pentru perioadele acestea grele. Bine, eu unul nu inteleg de ce trebuia renuntat aproape total la cealalta parte, dar... asta este. Trebuie sa luam in calcul faptul ca nu toti avem un salariu asigurat, ca pe unii nu ne tin parintii acasa forever, ca nu toata viata poti face totul moka. Si da, din pacate, noi aici facem munca voluntara. Iar pentru unii e prea mult/greu. Si e de inteles.

MonkY "nu ne mai viziteaza". Glumesti sper ? Si eu care din contra, am incercat sa nu "sufoc" toate discutiile, sa nu mai ma bag peste tot... Eu sunt 100% dedicat acestui proiect man. Sunt 24/7 conectat la serverul pe care este CG-ul si la tot ce se intampla pe el. Din pacate insa, trebuie sa ma ocup si de partea tehnica. Si sunt zile in care de exp. mai "uit" sa pun un featured video pentru ca imi mananca timpul cine stie ce bug generat de vre-un update al linux-ului, sau de cine stie ce problema aparuta la vre-un update de modul pentru vbulletin. As posta toata ziua pe forum, insa si eu am un job in real life, si trebuie sa-mi dramuiesc timpul cat mai bine posibil. Insa crede-ma, ca intru de pe telefon, de pe notebook, de pe PC, de pe la diverse firme unde ma ocup de administrare... In fine, sa nu o lungesc... stai linistit ca nu scapati asa repede de mine

rodarkone este printre noi, don't worry. Insa cateodata viata are si cotiturile ei, si sunt sigur ca am cunoscut cu totii si partile ei mai spinoase. Cu ocazia aceasta imi exprim si in mod public condoleantele pentru bunul nostru Darkie. Suntem alaturi de tine buddy, whenever you need us ! Take your time...

Eu zic ca trebuie sa vedem si jumatatea plina a paharului. Sa vedem eforturile depuse de supermans precum Mika, istrategie, Dj Mo, Donely, Khan, DonAdryan, paul, GreyhounD, etc... Stii cum este, toti avem si zile bune, dar si rele. Sper ca pe CG sa ne intalnim doar cand suntem in cele bune, desi oricand aveti nevoie de noi, suntem aici si in zilele "ploioase".

Gata, va salut... si ma duc sa fac niste update-uri la vbulletin.