N-am mai jucat de mai mult de vreo doua luni, si aseara cand sa continui R2, pun patchul, insa grafica se vede de rahat, ca si cum l-as juca pe low details, ceea ce nu exista. Am scos patchul, dar la fel face.

Nivelele pe care le-am terminat se vad bine, insa tot ce am jucat in continuare, plus o harta de multiplayer pe care am incercat-o, se vad ft prost.

Care e faza?