Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #1112 SP
    Member winkus's Avatar
    Benq E2200HD. E un monitor fullhd de 22", de fapt 21,5" pentru ca are aspect ratio 16:9. Are si port HDMI dar nu il folosesc deocamdata pentru ca tin consola pe VGA si PC-ul pe DVI.
    Attached Images Attached Images dsc00032.jpg dsc00033.jpg dsc00034.jpg