Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
08-01-2009 16:19 #1114 SP
Senior Member

Originally Posted by
winkus
Benq E2200HD. E un monitor fullhd de 22", de fapt 21,5" pentru ca are aspect ratio 16:9. Are si port HDMI dar nu il folosesc deocamdata pentru ca tin consola pe VGA si PC-ul pe DVI.
De ce tii consola pe VGA , HDMI face o mare diferenta si chiar merita sa cumperi unul , mai ales ca se gasesc cabluri non-brand si la 15 lei