Pai eu am avut leptopul conectat la TVul meu HD cu VGA pana mi-am luat HDMI si mi sa parut ca se vede mai bine cu HDMI , mai ales la filmele Blu-Ray.
Pai eu am avut leptopul conectat la TVul meu HD cu VGA pana mi-am luat HDMI si mi sa parut ca se vede mai bine cu HDMI , mai ales la filmele Blu-Ray.