Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
Senior Member

Originally Posted by
rodarkone
Mi-a venit de pe playasia ieri insa posta (orificiu vamal) nu lucreaza sambata-duminica, asa ca astept sa vina luni pentru noutati

lucreaza man ca azi la 10 mi-a intrat si mie ceva in BSI...dar nu se sinchisesc. 2 zile din uk si 3 zile in Ro. jenant.