Mi se pare mie sau e cam greu? In Fall of Man omoram legiuni intregi de inamici si in jocu asta sunt scenarii in care nu rezist nici 10 secunde (normal difficulty). Poate trebuie sa ma obisnuiesc cu el, oricum, multiplayeru e super. Zero lag, sensibilitate perfecta (pot sa sniperesc fara probleme) si in plus tone de fun. Pacat ca nu prea comunica lumea prin headset, dar, asta-i comunitatea ps3, ce sa-i faci.

Reply With Quote