Quote Originally Posted by maweryck View Post
Stai linistit ca nu se mai poate sa ai asa "talent " , filmuletul este facut before the quick scoping pathch,


Sincer ...chiar mi se pare f bun jocul . Single player mult peste MW2 (am si uitat despre ce a fost vb in MW2 ..stiu ca erau niste rangers-i , portugheji ...d'astea .. ) .Hudson , Woods, Mason , mi-au ramas mai bine in memorie chiar daca sunt mai "proaspeti "

MP-ul este mult si mai echilibrat decat la MW2 . Ai de unde alege sunt de toate pt toti .


Jocul ofera destula valoare pt banii pe care ii dai pe el . Ai mai multe jocuri in 1:
-single player
-multiplayer :

a) Multiplayer "clasic " ( core , barebones + hardcore parca ) .Multe moduri de joc , multe optiuni multe arme ...multe de toate , nu ca la Medal of Honor unde deblochezi aceeasi arma de 2 ori

b) Wager matches - separat de multiplayer-ul clasic . Zicea cineva d'aici ca are o gramada de "bani " (cod credits sau cum se numesc), 40.000 . Recomand pt el niste wager matches - high roller unde intri cu 10.000 . Sa vezi ce "plangi " dupa ei daca-i pierzi in 30 de min .
Dai 10.000 , incepi jocul, dupa 2-3 min auzi : " out of the money! " ...pac ..."Final life ! " , sa nu uitam ca ai doar "one in the chamber " .
Sentimentul pe care-l ai cand fugi de nebun pe harta cu pistolul in mana , doar un glont pe teava , mai ai doar o viata ...paranoic sa nu te taie vre-unul miseleste pe la spate ....FACE TOTI BANII

c) + 2 ZOMBIE MODE - unul pt console + pc si inca unul pt viata reala ...Eu cel putin in ultima vreme numai zombie ma duc dimineata la serviciu


Sa nu uitam ca multiplayer-ul , wager matches si zombies toate au si Multiplayer Local (split screen ) .Pt cei cu prietene\neveste razboinice sau pasionate de zombie ....clar este un must have

Da clar , Black Ops are unele mici probleme dar simt ca se lucreaza la ele si ca iti este oferit suport si dupa ce cumperi jocul .Am vazut ca au facut un update mic acum ceva vreme si parca nu mai este nici lag ....am reusit si eu sa am constant K/D Ratio 2-3 fata de 0.45 acum cateva zile ).
Ti se pare ca nu e prea bine echilibrat jocul ? Crezi ca ai skill cu carul , esti Dumnezeu pe pamant dar te nedreptateste jocul pt ca nemesisul tau are perkuri pro ....OK , nu-i problema ai mod de joc ( in BAREBONES parca ) in care nu se joaca decat cu arme fara nimic altceva , fara PERKURI , fara acog , red dot , amortizor , fara claymore , fara nimic DOAR armele + grenada si flashbang .
Crezi ca hartile sunt prea mici , sunt prea multi playeri , este haos si mori imediat ? OK nici o problema jocul iti ofera si mod de joc cu echipe mici pt modurile cu obiective

Am simtit nevoia sa spun toate astea ca lumea sa inteleaga faptul ca Black Ops iti ofera destule pt banii pe care i-ai dat pe el . Incearca sa ai rabdare cu el , cauta modul de joc care-ti place cel mai mult gaseste-ti stilul de joc care ti se potriveste cel mai bine si eu cred ca o sa ai parte de ceva quality moments si cu un Call of Duty . Culmea nu ?


LE: Exact despre ce vorbeam :

YouTube - Black Ops High Roller Wager Match One in the Chamber

Domne comentariul este ....OMFG M-A DISTRAT LA CULME
deci asa ma enerveaza WhiteBoy7st e doar un camper ..