Azi am primit si eu resistence 2 ,datorita lui webpredator si cu ocazia asta ii si multumesc,este un joc perfect daca aveti ps3 nu exista scuza ca sa nu-l cumparati cat despre partea de multiplayer e si ea la fel de bunacare vreti sa facem un multiplayer dati add la idul meu de psn.

care vreti sa facem un multiplayer dati add la idul meu de psn.
Reply With Quote