Recent am inceput Star Trek Enterprise, este un serial foarte bun ( pentru fani genului SF ), pacat ca a fost anulat dupa sezonul 4. planuiesc sa urmaresc si celelalte Star Trek.

The Pillars of the Earth merita si el vazut, este o mini serie reusita.