Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
Zicea cineva de un M5, dar nu cred ca va face fata nici tunat. Am si eu unul standard si merge foarte misto, insa nu stiu daca vei face fata la urmatoarele curse cu el. De curand am trecut pe lamborghini murcielago superveloce(care e super stabil, nu prea intri in derapaje cu el) nemodificat, cu cauciucuri racing mediu si am cam stat cu batzu'n cur la campionatul de masini tunate de la A Spec/Expert. Acolo te cam termina psihic, ca il ai mereu pe unul in spatele tau care te asteapta sa gresesti. Ai 5 sau 6 trasee lungute, fiecare a 5 lapuri pe care esti nevoit sa le faci unul dupa altul daca vrei sa iei cupa si ceva bani in plus. E de ajuns sa te agiti putini sa nu franezi corect ca imediat ti se incing cauciucurile si Deci mare grija la alegerea urmatoare
Eu am ales calutul cabrat. Am luat un 430 Scuderia. are 576cp in prezent, vreo 1122kg. trebuie sa iau cauciucuri racing medium si sa ii mai pun ceva chestii aerodinamice. Eleronurile nu imi plac deloc in jocul asta. sunt prea mari.
Nu am luat 458 Italia pt ca desi e mai puternic, nu ma atrage asa mult ca 430. Pretul era aproape la fel, mai scump putin 430 pt ca a fost o serie limitata Scuderia.

Urmeaza un Enzo, un SLS AMG (imi place la nebunie cum se comporta cel de la AMG Driving School, un Nissan Gt-R - pt ca e tot ce au mai bun japonezii