Ma gandesc ca nu poate fi vorba decat de niste complexe de care suferi.Te dai cu capul de pereti de la primul meu post referitor la Resistance?ca imi amintesc ca te-ai ofticat rau.Sunt sigur ca multi au inteles...Respectivul a jucat doar R,R2 si daca mai zici CS,no comment.Asta era ideea.De la tine aveam oarecum asteptari,am inteles ca ai jucat Gears and ****.De exprimare nu mai vorbesc...matale,nene,esti din provincie?

Reply With Quote