R2 arata bine si cat atat. E un shooter solid, dar nu aduce nimic nou in genul FPS. In multi, orice COD il bate la fundulet. Toata lumea joaca cu sniper, fiind overpowered, 1 shot/1 kill, usor de folosit. Oricum, fata de alte FPS-uri, R2 e acolo sus.