Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
Esti rautacios si nu-mi place . Nu sustine nimeni tragerea de timp , peste tot e blamata , insa nu poate fi exclusa .
Eu cred ca te cam pripesti cu unele afirmatii. Nu e vorba de rautate aici. Eu incercam doar sa stabilim niste chestii de comun acord acum, ca sa nu fie pb mai tarziu. In plus am zis de la inceput ca oricare ar fi decizia voastra sunt convins ca toti o vom respecta. Chestia cu tragerea de timp a fost exclusa si in alte campionate de fifa, intr-adevar nu prin cele mai elegante si comode metode (se cereau dovezi video din timpul meciului, iar in cazul in care persoana era prinsa in fapt pierdea meciul la masa verde sau chiar era exclusa din campionat dc nu recunostea din prima fapta comisa), dar in final scopul scuza mijloacele. Dc voi nu vreti sa complicati si mai mult regulamentul si mizati pe fair-play-ul nostru vizavi de modul de joc, OK, dar regulamentul trebuie sa acopere cat mai bine eventualele probleme astfel incat in cazul unor eventuale penalizari sau acuze sa nu apara acuze de favoritism din cauza unor goluri "legislative"

In alte ordine de idei, putem incepe jucarea meciurilor de azi? Putem juca toate meciurile intr-o zi, sau trebuie sa asteptam pt fiecare etapa in parte zilele in care este incadrata runda respectiva?