Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
e prosteala, nu e damage ceea ce e implementat acum.
indiferent de viteza cu care te lovesti de ceva ai damage ori pe fiecare roata in parte ori la motor ori combinatii intre astea 5. atat. cu aceleasi consecinte de fiecare data... blocarea volanului la 45 de grade si activarea de force feedback de zici ca iti face masaj la palme.

ma intreb la ce dracu au lucrat atatia ani daca tot ce au reusit sa faca e incropeala asta ieftina la o saptamana de la lansare ca sa mai inchida gura celor care tipau pe forumuri ca multiplayerul e de rahat.

macar daca erau toate masinile "premium" mai intelegeam ce au facut in tot timpul asta, dar asa?

si in multiplayer ce sa joci cand nu se fac tururile alea de calificare cum trebuie si la cea mai mica atingere a unui bezmetic ai invariabil parte de unul din cele 5 moduri de damage?
GT5 amanat - crize
GT5 lansat - crize, la cat au lucrat trebuia sa miroasa a benzina in casa, online e praf
GT5 online fix - crize, tot pica, vreau sa mearga impecabil chiar daca am net de rahat sau 500 de torenti, vrem damage
GT5 damage patch - crize, e naspa, trebuia la impact sa ramana pe jos bucatele din suspensie

Eu nu stiu de ce il mai joci, pentru ce te chinui sa treci cu vederea atatea lipsuri? La cat l-ai criticat ma asteptam macar sa stii cum se joaca un simulator, sa nu ii faci pe toti terci pe circuit, mai ales ca ai si G25.