cei care au spus ca le place Walking Dead, pana apare in 2011, ca sa le mai treaca timpul, exista comic book series. si sunt foarte reusite/asta asa, ca o mica paranteza.
despre seriale. am eu 2, am vazut ca nu au fost postate, dar poate ma insel:
Lie To Me. recent am dat peste el si pot sa spun ca imi place.


My Name Is Earl. comedie diferita de ce exista in general. sezonul 1 cel putin e amuzant rau de tot.