Single post: Resistance 2
-
Member

Originally Posted by
Raskolnikov1944
Eu nu stiu sa fie autoaim.
este clar! si se pare ca e dafault & nedeselectabil
pui tinta la jumate de metru de un chimera, apesi L1(sau care e zoomul) si exact pe capatana i-o plaseaza