Nu este auto-aiming ... Este altceva. O data ce ai focus facut pe arma, si tragi catre un inamic, tinta il urmareste pentru cat timp tii butonul apasat. Este ceva scurt. Avand in vedere cat de greu este aim-ul , eu zic ca este o functionalitate foarte buna. Exista si in multiplayer.
Ne vedem in joc Romania Resistance.

Reply With Quote