Pana la urma Deathstrike a cumparat jocul de la tine si a postat poza facuta de tine ? sau jocul este inca la tine (asta avand in vedere ca pe thread de vanzari) ca daca a cumparat jocul nu vad care e relevanta daca poza a fost facuta de tine sau de el - sau e vreo capodopera de poza si nu ma prind eu ?

Reply With Quote