Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
27-12-2010 12:36 #8098 SP
Junior Member

Originally Posted by
rodarkone
Pana la urma Deathstrike a cumparat jocul de la tine si a postat poza facuta de tine ? sau jocul este inca la tine (asta avand in vedere ca pe thread de vanzari) ca daca a cumparat jocul nu vad care e relevanta daca poza a fost facuta de tine sau de el - sau e vreo capodopera de poza si nu ma prind eu ?
Jocul a fost vandut de mult timp si a ajuns la un tip din Cluj; nu-mi convine sa-mi gasesc pozele prin alte parti, in afara de unde am postat eu - asta e ce m-a deranjat
Sent from my iPhone using Tapatalk