asta e mai mult...ce am primit azi cadou de la un Mos intarziat
ironia sortii face ca PS3-ul meu sa fie mort. RIP! asa ca tre sa imi iau altu nou. daca are cineva idee pe unde mai gasesc oferta aia buna buna buna, pls PM ca sunt disperat.
asta e mai mult...ce am primit azi cadou de la un Mos intarziat
ironia sortii face ca PS3-ul meu sa fie mort. RIP! asa ca tre sa imi iau altu nou. daca are cineva idee pe unde mai gasesc oferta aia buna buna buna, pls PM ca sunt disperat.