Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
29-12-2010 02:02 #8120 SP
Senior Member

Originally Posted by
h0stile
asta e mai mult...ce am primit azi cadou de la un Mos intarziat
ironia sortii face ca PS3-ul meu sa fie mort. RIP! asa ca tre sa imi iau altu nou. daca are cineva idee pe unde mai gasesc oferta aia buna buna buna, pls PM ca sunt disperat.
Contacteazal pe user-ul Zanafar,eu am luat un ps3 de la el si merge de minune.