Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #95 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Bwahhahahahah - hai ca mai ai cateva si iti vin toate

    In alta ordine de idei posta romana e batuta RAU de tot in cap - am 2 colete trimise cu tracking (din UK, International Signed For) si pe site ul postei imi apar -> PREDATE LA FACTOR, a venti azi factoru la mine acasa sa aduca talonu de pensie lu maica'mea si evident nu mi-a adus nimic, in drum spre servici, inarmat cu un prind de pe siteul posta-romana.ro cu trackingul pentru cele 2 colete, prin in care se vede clar STATUS ul acestora, m-am oprit la ghiseu, tipa de acolo, cam speriata cand a vazut hartiile se duce in spate sa vorbeasca cu "sefa" - aia cica (se auzea din departare - pai a primit FAX de confirmare, sau ce sunt astea ... zi-i ca are ceva la oficiul 3) ma rog se intoarce la mine, imi spune ca am ceva la oficiul 3 (stiam, primisem avizul, am scris mai sus) - imi zice ca poate le vor primi azi, mai tarziu - scarbit ma intorc si plec.

    Explicatie: Astazi n-am vrut sa fac scandal, pentru ca am de primit vreo 2-3 colete fara tracking si ... vreau sa imi vina, insa maine voi fii mai insistent pana la facut reclamatie - daca nu le primesc.

    In alta ordine de idei ->
    Attached Images Attached Images dsc00458.jpg