stie cineva daca au fost ceva probleme cu R2 multiplayer zilele astea ? pt. ca de aprox. 2-3 zile nu mai pot juca in retea. nu cred sa fie ceva la conexiunea mea la net pt. ca am putut juca alte jocuri online. thx
stie cineva daca au fost ceva probleme cu R2 multiplayer zilele astea ? pt. ca de aprox. 2-3 zile nu mai pot juca in retea. nu cred sa fie ceva la conexiunea mea la net pt. ca am putut juca alte jocuri online. thx