stie cineva daca au fost ceva probleme cu R2 multiplayer zilele astea ? pt. ca de aprox. 2-3 zile nu mai pot juca in retea. nu cred sa fie ceva la conexiunea mea la net pt. ca am putut juca alte jocuri online. thx