Single post: Resistance 2
-
Senior Member

Originally Posted by
edy100
stie cineva daca au fost ceva probleme cu R2 multiplayer zilele astea ? pt. ca de aprox. 2-3 zile nu mai pot juca in retea. nu cred sa fie ceva la conexiunea mea la net pt. ca am putut juca alte jocuri online. thx
si eu am avut probleme la jocul online, ma deconecta de multe ori ... cu siguranta e ceva de la serverele lor deoarece imi merg bine celelalte online.