Single post: Resistance 2
-
Junior Member

Originally Posted by
nameless_fear
si eu am avut probleme la jocul online, ma deconecta de multe ori ... cu siguranta e ceva de la serverele lor deoarece imi merg bine celelalte online.
inainte mi se intampla si asa ceva dar mai nou pur si simplu nu mai ma pot conecta (imi da o eroare, dar n-am retinut exact numarul sau).