Quote Originally Posted by sonicblast19 View Post
Bai baiatule m-ai facut sa iti reduc drastic pretul jocurilor si mai vorbesti.
Ca sa nu zic ca le sa le vinzi si nu sa te joci.
Asa am primit si eu jocul cand l-am cumparat asa il vand mai departe.
Luati-le frate de unde vreti voi noi in tipla la banii astia.
GTA e inca 150 de lei in magain m-a facut sa il dau cu 50.
Si cica eu sunt ala rau.

---------- Post added 02-01-2011 at 09:04 PM ----------



Scuzati-ma domnule ca nu am mentionat limba carcasei si a manualeor.Pe cati intereseaza asta?
Cumpara frate jocurile din magazin daca le vrei in engleza totul.
Ca sa nu mai zic ca daca te interesa asa tare intrebai inainte sa cumperi.
Ma mir ca nu te-a deranjat Assassins Creed 2 ca era pe NTSC-J si partea japoneza sa nu iti placa.
Banuiesc ca citesti manualele si copertile jocurilor ca sa adormi.
Cat despre adresa:m-a amenintat in prealabil ca o pune pe site(nu ca m-ar interesa) si apoi cand am cazut de acord cu returnarea jocurilor mi-a cerut adresa ca sa "verifice daca e aceeasi cu ce are el".
Nu i-am mai dat adresa tocmai din motivul asta(ca m-a amenintat).
Si daca el spune ca o are de ce nu mi-a trimis jocurile?Sau macar adresa prin PM?Ca sa-i confirm.
Oricum banii nu mi-au ajuns inca.
Aveti grija ,deci, ce ii vindeti acetui user extrem de pretentios.


Offtopic:Cat despre a cumpara ceva de la altcineva nu am lasat coletul neridicat nici macar odata.
Asa ca cine mai lasa spam-uri ca sunt tzepar ar face bine sa se uite ce fel de "tzepar" sunt inainte.(mesaj in special pt. userul nostru corect Dasani)

Evident ca sunt pretentios pe banii mei - si am dreptul si pretentia sa primesc exact ce am cumparat, nici mai mult, nici mai putin. Iar faptul ca vorbesc in cunostinta de cauza inseamna ca am ridicat coletul de la posta, deci am platit si contravaloarea lor... logic, nu? Ba mai mult, m-am dus la posta miercuri 29 decembrie, inainte sa primesc instiintare in cutia postala, asa cum mi-ai zis tu, deci banii ar fi trebuit sa ajunga la posta din localitatea ta vineri 31 decembrie... deci te rog, mai usor cu tonul si indignarea ca nu ai dreptul la asa ceva.
Si deoarece teapa e teapa, indiferent daca e totala sau partiala, prin urmare si tu esti un TEPAR.