mai e si asta. dar oricum, chiar daca exista, sunt la rezolutie prea mica, iar regulamentul cere ca la orice stire, marimea pozei sa fie de 1280x720
mai e si asta. dar oricum, chiar daca exista, sunt la rezolutie prea mica, iar regulamentul cere ca la orice stire, marimea pozei sa fie de 1280x720