Quote Originally Posted by AVoF View Post
Am cateva intrebari:

-cu acea modare oferita de tine voi putea juca toate jocurile aparute, indiferent de vechimea lor? ma refer sa nu fie unele cu probleme de incompatibilitate, citisem pe un forum ca unii au probleme cu unele jocuri.
-exista riscul sa cumpar un PS3 si sa nu se poata moda? in caz ca are ceva fw care nu e modabil.
-sunt posibile copierile de DLC-uri pe o consola modata? backup evident.
NU exista la nici o modare compatibilitate 100% la jocuri. Toate PS3 se pot moda. Ultima intrebare este de warez asa ca nu iti raspound. Fara intrebari de warez pe forum

---------- Post added 24-01-2011 at 09:27 AM ----------

Quote Originally Posted by mark View Post
Dony acum am si eu o intrebare: modarea care o faci prin CFW cum o faci sa nu dea freeze consolei now and then? Nu de alta dar toate CFW aparute pana azi au problema asta, mai putin parca cfw facut de geohot. Astept raspuns pe PM.
Daca modarae este facuta corect si aici ma refer la metoda si folosesti versiunea buna, facuta de un anumit developer si pui softurile aferente nu ai nici un fel problema. Sunt multi care citesc printre randuri fac modarea cum ii taie capul si apoi normal ca se mira de ce nu functioneaza bine. Modarea soft este foarte pretentioasa si necesita o ordine in executia ei. Am modat cel putin 20 bucati PS3 cu soft si nu am intampinat nici o problema dupa modare.