Eu zic ca este foarte bine ca l-au anulat la sezonul 4.Daca mai continua cine stie ce dezastru ar mai fi fost urmatorul presupus sezon.
![]()
Eu zic ca este foarte bine ca l-au anulat la sezonul 4.Daca mai continua cine stie ce dezastru ar mai fi fost urmatorul presupus sezon.
![]()