As avea si eu o intrebare. Nu stiu daca s-a mai pus, nu am cautat in paginile anterioare. O sa aduceti Nintendo 3DS ? Si daca da la ce pret si aproximativ in ce perioada?
As avea si eu o intrebare. Nu stiu daca s-a mai pus, nu am cautat in paginile anterioare. O sa aduceti Nintendo 3DS ? Si daca da la ce pret si aproximativ in ce perioada?