Single post: Problema LCD Acer 23'' H235HL

  1. #1 SP
    Member Mircea's Avatar

    Problema LCD Acer 23'' H235HL

    Ok,cumparat de 3 saptamani de pe emag.Acum cateva zile am sesizat o pata ciudata ,atasez poze sa-mi spuneti si mie daca stiti de la ce naibii a aparut.L-am sters dar nimic,credeam ca o fi vreo amprenta prima data si m-am hotarat sa-l trimit la service.Am trimis azi monitorul la Dante International prin serviciul pick-up and return.Astept sa vad ce zic baietii.Nu inteleg de la ce a aparut,nu am apasat,nu a fost lovit,nu arata a pixeli morti.Se vede mai mult pe culori deschise.Acum stau cu emotii ca nu prea am auzit cuvinte de lauda de service-ul respectiv si parca vad ca ma suna si incep sa ma duca de nas ca i-am facut eu ceva sau ca nu intra in garantie ca turbez.Sper sa nu am probleme.Ce ziceti? O sa-l schimbe oare sau se poate repara?Ati avut probleme cu service-ul dante sau emag care o fi sau am citit prea multe minciuni pe forumuri despre ei?
    Astept niste lamuriri daca aveti timp si chef
    Va multumesc

    link cu poze,pata se afla in partea dreapta pe la mijloc,se vede mai greu in poza
    http://img151.imageshack.us/g/1003250.jpg/

    Tot timpul am ghinion cand cumpar ceva,si culmea este si prima mea comanda online
    Attached Images Attached Images 100_3252.jpg