Quote Originally Posted by FallouT View Post
/////Edited


Mi-am exprimat o idee pe care nu multi au putut sa o inteleaga asa ca am sters-o!

Multumesc!

Ceea ce ai facut tu se numeste lasitate, asuma-ti responsabilitatea pentru ceea ce scrii.Fie ca ulterior ti-ai schimbat ideea tot nu e etic sa stergi/modifici.