Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
22-02-2011 20:52 #8619 SP
Member

Originally Posted by
FallouT
/////Edited
Mi-am exprimat o idee pe care nu multi au putut sa o inteleaga asa ca am sters-o!
Multumesc!
Ceea ce ai facut tu se numeste lasitate, asuma-ti responsabilitatea pentru ceea ce scrii.Fie ca ulterior ti-ai schimbat ideea tot nu e etic sa stergi/modifici.