S-a terminat si Spartacus: Gods of the Arena Abia astept sezonul 3 in 2012 si din ce am inteles cred ca va juca in Gannicus in sezonul urmator. Pentru mine a fost si este cel mai bun serial cu mult peste restul.

10/10