Quote Originally Posted by rodarkone View Post
Tekken - o poza cu PS2 urile la coltu colectionarilor se poa' ?

PS: vezi ca n-ai pus poze nici cu masina si e pacat de o asa frumusete
O sa pun, inca mai astept niste titluri 'grele' iar masina nu stiu daca e locul potrivit