Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
Senior Member

Originally Posted by
rodarkone
Tekken - o poza cu PS2 urile la coltu colectionarilor se poa' ?
PS: vezi ca n-ai pus poze nici cu masina si e pacat de o asa frumusete

O sa pun, inca mai astept niste titluri 'grele' iar masina nu stiu daca e locul potrivit