Eu v-am spus ca spalatul in public nu e frumos si oriunde am vazut astfel de threaduri/arii a iesit urat... Daca aveti probleme, exista PM-ul si Contact Us. Pentru toate celelalte exista Mastecar.... ermm... Regulamentul![]()
Eu v-am spus ca spalatul in public nu e frumos si oriunde am vazut astfel de threaduri/arii a iesit urat... Daca aveti probleme, exista PM-ul si Contact Us. Pentru toate celelalte exista Mastecar.... ermm... Regulamentul![]()