The walking dead.
Un serial pentru iubitorii de zombii(nu ei insusi , ci doar ideea de a violenta fatza de mortii reanimati)
Ca orice scenariu postapocaliptic cu zombii ,doar ca este foarte bine facut. Actiunea si felul cum joaca actorii te prinde din primele 15 min.

Reply With Quote