The walking dead.
Un serial pentru iubitorii de zombii(nu ei insusi , ci doar ideea de a violenta fatza de mortii reanimati)
Ca orice scenariu postapocaliptic cu zombii ,doar ca este foarte bine facut. Actiunea si felul cum joaca actorii te prinde din primele 15 min.