Da am observat si eu acest anunt dar am impresia ca este numai pentru US daca merge si pentru userii din europa count me in .

Si cu ocazia asta zic ca sa incepem si noi comunitatea ps3 sa ne facem o echipa pe acest site http://gamebattles.com/ps3/ si sa incepem si noi sa jucam multiplayer.