Single post: Resistance 2
-
Senior Member

Originally Posted by
andreips3
Hai pana atunci sa facem noi un turneu resistance 2?
Reguli: 2 vs 2, 5 vs 5 sau....? Timpul alocat unei runde= ...? Fraglimit=...?
As propune 2 vs 2 si harta cu podu.
Dupa ce cadem de acord asupra regulilor nu ne ramane decat sa facem echipele si sa jucam. What say you land lovers?
Propunerea mea este in felul urmator: jucam deathmatch pe harta cu podul: patru jucatori pe meci, fraglimit 20, timelimit 20 min. Cand se termina timpul sau cand unul din jucatori ajunge la 20 de fraguri, meciul se termina si cei aflati pe pozitiile 1 si 2 se califica in faza superioara. Cel mai bine ar fi sa ne strangem 16 ( 8 sunt prea putini, iar 32 nu cred ca o sa gasim).
Cel mai bine ar fi sa facem un poll, unde, cei care doresc sa participe, sa voteze modul de desfasurare al campionatului: team deathmatch - 2vs2 sau deathmatch - 4 players.
De asemenea, sunt binevenite si alte propuneri, sa avem de unde alege.