din pacate nu
-----------------------------------------------------------------
sunt de accord cu un campionat cred ca deatmatch in 4 e cel mai bine
puteti sa va bazati pe mine ( sau pe cel care mi-a imprumutat jocul daca mi-l cere intre timp inapoi, e un fel de schimb de lunga durata)
in orice caz. +1




Reply With Quote