Quote Originally Posted by oBL1O View Post
Are demo acest joc ?
din pacate nu

-----------------------------------------------------------------

sunt de accord cu un campionat cred ca deatmatch in 4 e cel mai bine
puteti sa va bazati pe mine ( sau pe cel care mi-a imprumutat jocul daca mi-l cere intre timp inapoi, e un fel de schimb de lunga durata)

in orice caz. +1