pe mine m-a dat pe spate spartacus (atat sezonu 1 cat si sezonu 2). Singura chestie ce nu mi-a placut la ele: erau muuult prea scurte. Cei drept erau si episoade de 40 de min si avea o gramada de efecte, da as fi vrut sa dureze mai mult. Gods of the Arena a fost mortal . Cred ca mi-a placut mai mult decat Blood and Sand.

Din cate am auzit eu, urmatorul sezon din Spartacus va fi si ultimul (probabil din cauza cheltuielilor imense care le faceau pentru realizarea fiecarui episod... pacat. As fi vrut sa va si sezonu 10 din Spartacus si tot nu ma plictiseam ).