Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Am inceput sa ma uit la Heroes. Am gasit primul sezon la Diverta cu 39.99 RON si am zis ca merita.

Am vazut primele 10 episoade pana acum si devine foarte interesant. Acum sper doar sa gasesc si restul sezoanelor la preturi atat de bune.

Fanii seriei pot cumpara primul sezon pentru ca merita. Are 7 discuri cu cate 3 episoade pe fiecare. Se vede bine si are subtitrari in mai multe limbi.

Nota 8/10 pana acum.

Heroes IMDb
Primul sezon din Heroes e foarte bun, la fel si al 2-lea. Sezonul 3 este si el interesant dar incepe sa scartaie, iar sezonul 4 nu mi-a placut deoc.